Анна Солонична: "Це Андрій Владиченко. Йому всього 21 рік. Був 21... ..."

Анна Солонична в facebook:

Це Андрій Владиченко. Йому всього 21 рік. Був 21... 9 днів тому Андрій помер. Не від раку крові - від злочинної байдужості держави і мовчання суспільства... Він ... пішов на небо, як і десятки, сотні інших важкохворих, яким так і не встигли допомогти в Україні... Об этом сообщает novorusvesti.in.ua со ссылкой на СМИ.

В середу 12 липня о 1000 біля Кабміну зберуться родичі та друзі важкохворих пацієнтів, які стоять в черзі на лікування за кордоном. Вимога - врятувати життя рідних людей.

Я прийду, щоб більше не було страждань, горя і таких безглуздих сметрей! Я прийду, заради Андрія та інших, кого вже немає з нами. Я прийду, бо знаю як це - мати невиліковну хворобу і не отримати жодних гарантій на лікування від держави. Я прийду, бо в цій черзі мої нові друзі Igor Ostapchuk та Natalia Elagina , яких ми просто зобовязані врятувати!

Не думайте, що страшна хвороба десь далеко. Я і сам вважав так кілька років тому...поки біда не прийшла в моє життя, забравши спочатку батька і маму, а через рік і мене поклала на лікарняне ліжко... Тільки дякуючи Господу та небайдужим людям, я можу зустрічати світанки і насолоджуватися кожним наступним днем життя...

Прошу вас, не будьте байдужими! 12 липня, в середу, о 900 біля Кабміну.

Юрій Андреєв, діагноз - Апластична анемія. В ремісії.

Деталі тут https//censor.net.ua/blogs/6444/ne_dayite_nam_pomerty Дякую Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД за підтримку http//opad.org.ua//321-rodyny-vazhkokhvorykh-vyidut-pid-kАнна Солонична


ТОП новости

Вход

Меню пользователя