У Львові обговорять дискусії причини та наслідки популізму

У четвер, 3 жовтня, в межах ХІІ Екуменічного соціального тижня у Львові, відбудеться відкрита панельна дискусія на тему: ʺПричини та наслідки популізмуʺ, яку модеруватиме політичний аналітик Тарас Семенюк. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛМР.

У Львові обговорять дискусії причини та наслідки популізму


Львів’ян запрошують долучатися до обговорення, яке проведуть в Центрі Митрополита Андрея Шептицького (вул. Козельницька, 2а, Паркова аудиторія). Захід триватиме з 10.00 до 13.00 год. Об этом сообщает newspn.in.ua со ссылкой на СМИ.


Впродовж дискусії її учасники ділитимуться своїми міркуваннями про те, що таке популізм, а також чи популізм і політика є синонімами.


ʺПопулізм в Україні: світовий тренд чи данина історичному минулому? Чи можуть популісти бути ефективним керівниками? Чи освіта і громадянська діяльність є ліками від популізму? Як релігійні спільноти можуть реагувати на популізм в контексті відділення Церкви від держави… На ці та чимало інших запитань намагатимуться знайти рішення спікери заходуʺ, — зазначають організатори.


Учасники дискусії: Андрій Бузаров, правозахисник, публіцист, міжнародний оглядач аналітик і сходознавець; Вадим Карасьов, український політтехнолог та аналітик, директор Інституту глобальних стратегій; Тарас Базюк, редактор суспільно-політичного напряму радіо ʺUA: Українське радіо Львівʺ; Ірина Сандуляк, лінійна продюсерка радіо ʺUA: Українське радіо Львівʺ; Оксана Юринець, український політик, народний депутат Верховної Ради України VIII скликання, кандидат економічних наук, професор кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності інституту економіки та менеджменту НУ ʺЛьвівська політехнікаʺ; о. Павло Худ, заступник декана факультету суспільних наук Українського католицького університету; Павло Смицнюк, доктор філософії, директор Інституту екуменічних студій Українського католицького університету; Роман Соловій, український історик, богослов, доктор філософських наук, директор Східноєвропейського інституту теології.


Участь у всіх заходах Форуму безкоштовна.


Нагадаємо, співорганізатори заходу — Український католицький університет, Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація, НУ ʺЛьвівська Політехнікаʺ. Партнери ЕСТ: Львівський обласний благодійний фонд ʺНемовляʺ, дизайн-студія етнічного одягу ʺSVITLOʺ, платформа розвитку громади ʺІдея містаʺ.


Довідка


Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) — Всеукраїнський суспільний форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, Церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній доктрині Церкви, стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері.


Нагадаємо, як писало Гал-інфо, на Львівщині відбудеться ХІІ Екуменічний соціальний тиждень.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_obgovoryat_dyskusii_prychyny_ta_naslidky_populizmu_327463.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя