Скандальний ексмитник судиться за поновлення на посаді заступника начальника Волинської митниці


Колишній заступник начальника Волинської митниці Андрій Андрейків через суд хоче поновитися на посаді.

Андрейківа звільнили ще влітку 2016 року. Нині він не безробітний, працює у Державній міграційній службі Львівської області, йдеться у сюжеті ТРК Аверс.

У суд Андрій Андрейків пішов, бо вважає своє звільнення незаконним, а ще колишній митник хоче, аби йому заплатили зарплату за час, так званого, вимушеного прогулу, тобто за три роки.

Андрій Андрейків повільно, але впевнено крокує до поновлення на посаді заступника начальника Волинської митниці ДФС. І хоча суди тривають вже 3 роки, але поки всі інстанції приймають рішення на його користь.

Детальніше дивіться у сюжеті:
Колишнього виконувача обов’язків начальника Волинської митниці, а згодом заступника начальника митниці Андрія Андрейківа свого часу звинувачували у подвійних стандартах.

Крім того, у 2015 році повідомлялося про конфлікт на Волині між посадовцями митниці та імпортерами. Невдоволення роботою висловлювали представники ГО «Всеукраїнська асоціація імпортерів автомототехніки», які вимагали відставки виконувача обов’язків начальника тоді ще Ягодинської митниці Міндоходів (нині – Волинської митниці Державної фіскальної служби) Андрія Андрейківа.

Згодом керівництво Волинської митниці встигло поконфліктувати з підприємством «АвтоВестГруп», яке облаштувало на Волині митний склад і прагнуло влаштувати й місце доставки із зоною митного оформлення, але на це не отримувало дозволу митниці. По тому виник конфлікт між митниками та ТзОВ «Трансгруп ФК».

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/skandalnyy-eksmytnyk-sudytsia-za-ponovlennia-na-posadi-zastupnyka-nach/” Об этом сообщает nesekretno.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя